şirket Profili
VIDO, elektrikli aletler, kablosuz aletler, bahçe aletleri, jeneratörler, pompalar, kaynak makineleri ve aksesuarlar dahil olmak üzere her türlü profesyonel alet ve küçük makinelerin üretimine odaklanan uluslararası bir markadır.VIDO, 2019'da Orta Asya'da yeni bir şube kurdu , Stuttgart'ın Genç Futbol Takımı ile uzun vadeli bir sponsorluk ilişkisi kurdu ve aynı yıl The Belt and Road Initiative stratejisinde Çinli inşaat şirketinin ana araç tedarikçisi oldu , VIDO'nun amacı, kuruluşunun 2011'deki ...

VIDO, elektrikli aletler, kablosuz aletler, bahçe aletleri, jeneratörler, pompalar, kaynak makineleri ve aksesuarlar dahil olmak üzere her türlü profesyonel alet ve küçük makinelerin üretimine odaklanan uluslararası bir markadır.VIDO, 2019'da Orta Asya'da yeni bir şube kurdu , Stuttgart'ın Genç Futbol Takımı ile uzun vadeli bir sponsorluk ilişkisi kurdu ve aynı yıl The Belt and Road Initiative stratejisinde Çinli inşaat şirketinin ana araç tedarikçisi oldu ,

 

VIDO'nun amacı, kuruluşunun 2011'deki ilk gününden itibaren güvenilir ürünler sunmaktır. 10 yıllık araştırma ve geliştirme sayesinde, VIDO ürünleri 150'den fazla ülke ve bölgeye adım atmıştır.Mükemmel kalite ve hizmet ile VIDO, küresel pazarda iyi bir rekabet gücü ve marka itibarı kazanmıştır.

 

Her VIDO ürünü, deneyimli mühendisler tarafından yönetilen profesyonel ekibimiz tarafından işlevi ve performansı açısından test edilir;dayanıklılık testi, yüksek basınç testi ve yüksüz çalışan makine dahildir.Ürün tüm testleri geçmedikçe teslim edilmeyecektir, yani müşterinin elindeki her VIDO ürünü güvenilir ve dayanıklıdır.

 

Ürünlerin müşterilere güvenliği ve hızlı teslimi, VIDO'nun iyi çalışan depo yönetimi ve yüksek verimli lojistik takibi ile sağlanır.VIDO, müşteri memnuniyetini sürekli takip etmekte ve yedek parça, bakım ve teknik destek dahil olmak üzere tüm müşterilerine her zaman garanti ve satış sonrası hizmet vermektedir.

 

VIDO, her takım kullanıcısına saygı duyar ve anlar.VIDO kendini her tüketiciyi memnun etmeye adamıştır.VIDO her zaman orada olacak.

Daha fazla bilgi edinin

VIDO Markası

"Ulusun Zenginliği" diyor, emek değer yaratır. "Göksel Yaratımlar", iyi bir şey yapmak istiyorsanız, önce araçlarını keskinleştirmeniz gerektiğini söylüyor. Bunu birlikte yapıyoruz ve her zaman en iyisini yapabiliriz.Araç, her çalışanın ortağıdır.Profesyonel araçlar, tüm çalışanların yanı sıra dünyayı değiştirebilir ve daha iyi bir gelecek yaratabilir. Profesyonel aletler, Uygun fiyat. Elektrikli aletler alanında, VIDO öncüleri, her işçi için uygun fiyatlarla profesyonel aletler sağlamaya ...
Daha fazla göster

Sertifika

VIDO ürünleri, farklı ülke ve bölgelerin güvenlik, kalite, çevre dostu politikalar vb. Düzenlemelerine uygundur. Yurtdışındaki farklı pazarların taleplerini karşılamak için çeşitli sertifikalar tarafımızca verilmektedir.
Daha fazla göster

Şirket Haberleri

Daha fazla göster